IresVadiba Logo
Iegūsti vairāk, darot mazāk! 

Ar profesionālu īres pārraudzību un vadību iegūsi vairāk - gan pe​ļņas, gan laika, gan miera.

Kā arī atbildīgi uzturētu un pārvaldītu īpašumu!

Mūsu pakalpojumi ietver...
Konsultācijas par iegādi
Pieredzē balstīta pārdošana un cenu korekcija
Sagatavošana īrei
Uzkopšana un kvalitātes kontrole
Pārdošana
Iekārtošana
Īrnieku, Viesu komunikācija LV, ENG, RU
Uzturēšana un uzlabošana
Mūsu vadītie īpašumi

Mūsu partneri

Expedia Group.png
airbnb
orbitz
Expedia
LOGOVRBO.png
lvra-logo.jpg
Remotelock
LiveRiga_logo_zils_balts_www.png
Logo Hotelscom.png
un daudzi citi....
Mūsu prioritāte ir gandarīti īpašnieki, viesi un īrnieki

Mūsu komanda parūpēsies par ikvienu viesa vai īrnieka jautājumu un vajadzību, ikdienas un plānotajām uzkopšanām, grāmatvedību un pārējo, kas nodrošina veiksmīgu darbību un Tavu peļņu .

Vienmēr var labāk!

Mēs zinām kā nodrošināt augstāko iespējamo ienesīgumu no kombinētiem pārdošanas kanāliem un termiņiem. Ikkatrs īpašnieks tiešsaistes portālā var sekot gan sava īpašuma pārdošanas rādītājiem, gan arī visiem darbiem, kas tiek veikti īpašumā. Tas nodrošina mūsu darbības caurspīdīgumu, turklāt ļauj Tev būt lietas kursā par to, kas notiek ar Tavu īpašumu jebkurā pasaules malā, jebkurā mirklī. 

Mēs parūpēsimies par...
 • Tava īpašuma tiešsaistes izskatu;

 • Viesiem un īrniekiem;

 • Rezervācijām, iebraukumiem un izbraukumiem;

 • Uzkopšanu un ikdienas remontdarbiem; 

 • Atskaitēm un pārējo, ļaujot Tev veltīt laiku būtiskajam.

Lieliska viesu pieredze

Mūsu gadiem krātās zināšanas un izpratne par ceļotāju vajadzībām nodrošina augstu viesu apmierinātību. Arī mums gadās neparedzētas situācijas un pa kādam izaicinājumam, bet tam mēs pieejam ar vislielāko atbildību un radošiem risinājumiem!

Apmierināti īrnieki

Sludinājumu izvietošana, īrnieku atlase un līgumu slēgšana, ikmēneša komunikācija un īpašuma uzturēšana ir svarīgi un laikietilpīgi elementi ilgtermiņa īres attiecībās. Ikdienu mēs nodrošinām atbalstu īrniekiem, bet Tev pārliecību, ka īpašums ir drošībā. 

 
Pakalpojumi
Īstermiņa īres vadība

Komunikācijas paka

Sākot no

14%

Lielisks risinājums, ja vēlies iegūt no īstermiņa nomas iespējam, bet uzkopt un apsaimniekot īpašumu pats!  

Kas iekļauts? 

 • Iespēja izīrēt tikai tad, kad vēlies un pašam lietot dzīvokli pārējā laikā;

 • Profilu izveide un uzturēšana mūsu sadarbības partneru platformās vai esošo profilu pārņemšana;

 • Komunikācija ar viesiem;

 • Detalizēta īpašuma instrukcija;

 • Ienākumi no rezervācijām nonāk Tavā kontā;

 • Pieredzē balstīta cenu korekcija ik dienu;

 • Viesmīlības speciālista atbalsts;

 • Atskaites par rezervācijām un viesiem Tavā tiešsaistes profilā jebkurā laikā;

 • Konsultācijas par viesu uzņemšanas standartiem;

 • Konsultācijas par uzkopšanas standartiem;

 • Brīvi laužams sadarbības līgums bez ilgtermiņa saistībām;

 • Citi jautājumi un darbi, par kuriem vienojamies ar katru īpašnieku individuāli. 

Sākot no

Viesmīlības paka

25%

Vēlies pelnīt vairāk no sava īpašuma, bet pietrūkst laika? Dzīvo ārzemēs, vai vēlies daudz ceļot? Tad šis domāts tieši Tev! 

 • Profilu izveide un uzturēšana mūsu sadarbības partneru platformās vai esošo profilu pārņemšana;

 • Viesmīlības speciālista atbalsts;

 • Telpu uzkopšana pēc katra izbraukuma;

 • Gultas veļas un dvieļu mazgāšana;

 • Ienākumi no rezervācijām nonāk Tavā kontā;

 • Pieredzē balstīta cenu korekcija ik dienu;

 • Kad nepieciešams, savu īpašumu izmanto pats, vai izmitini draugus;

 • Detalizēta īpašuma instrukcija;

 • Visu nepieciešamo, ērtību nodrošinošo produktu papildināšana, piemēram, šampūns, ziepes, virtuves dvielis utml.;

 • Īpašuma regulāra apsekošana;

 • Atskaites par rezervācijām un veiktajiem darbiem pieejamas Tavā tiešsaistes profilā jebkurā laikā;

 • Brīvi laužams sadarbības līgums bez ilgtermiņa saistībām;

 • Citi jautājumi un darbi, par kuriem vienojamies ar katru īpašnieku individuāli. 

Kas iekļauts? 

Papildpakalpojumi

Pēc Tavas izvēles un nepieciešamības nodrošinām papildus pakalpojumus, lai paaugstinātu ienesīgumu un nodrošinātu viesu ērtības.

 • Gultasveļas un aprīkojuma noma;

 • Namdara serviss;

 • Attālinātās piekļuves sistēmas;

 • Komunālo maksājumu pārvaldība;

 • Ar īpašumu vai tā iznomāšanu saistīto juridisko un grāmatvedības pakalpojumu nodrošināšana;

 • Vidēja termiņa un ilgtermiņa īres līgumu slēgšana, īrnieku piemeklēšana un uzraudzība;

 • Pārstāvība sarunās ar valsts, pašvaldību institūcijām un/ vai  apsaimniekošanas uzņēmumiem;

 • Īpašuma pārdošana;

 • Citi ar Jūsu īpašumu saistīti pakalpojumi. 

 

Uzzini vairāk!

Uzzināt vairāk vari zvanot pa tālruni +371 29151501, vai rakstot ziņu zemāk.

Paldies par pieteikumu! Mēs jau drīz ar tevi sazināsimies!

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Norēķinu kārtība

Kā es saņemšu naudu?


Ienākumi no visām apmaksātajām rezervācijām nonāks Tevis izvēlētā bankas kontā vai maksājumu kartē. Dažādiem pārdošanas kanāliem ir dažādas izmaksas kārtības, piemēram, nākamajā nedēļā pēc izbraukuma vai līdz nākamā mēneša 15. datumam. Ja nevēlies saņemt visus ienākumus pa daļām, bet uzticēt to iekasēšanu mums, tas ir iespējams. Šajā gadījumā gan jārēķinās ar papildus izmaksām, kas saistītas ar nodokļu režīmu atšķirībām.
Kā notiek norēķini par pakalpojumiem?


Parasti mēs izrakstām rēķinu 2 reizes mēnesī, par iepriekšējā periodā paveikto. Mēs nekad neiekļaujam rēķinā rezervācijas, kas ir nākotnē! Mēs saņemam komisiju tikai par padarīto.
Kā Jūs zināt, ka esmu saņēmis naudu?


Parasti mēs ar klientiem vienojamies, ka mums ir piekļuve apskatīt ienākošos darījumus Jūsu izvēlētajā saņemšanas vietā. Šī piekļuve mums neļauj veikt nekādus pārskaitījumus vai savādāk kontrolēt Jūsu ienākumus, bet nodrošina, ka varam operativi ziņot tiešsaistes kanāliem par to, ja gadījumā rodas kādas domstarpības.
Vai varat veikt arī visu saistīto maksājumus? Komunālos, nodokļus utml.


Īsi atbildot - Jā! Mēs esam pārliecināti, ka mums jānodrošina pēc iespējas mazāka īpašnieku iesaiste ikdienā. Pēc izvēles, mēs varam sagatavot visus maksājumu uzdevumus kontā, kas domāts šiem ienākumiem, savukārt tu tos apstiprini ar savu bankas piekļuvi.
Kas apmaksā remontdarbus?


Ņemot vērā to, ka mēs neierobežojam mūsu partnerus ar ilgtermiņa līgumiem, remontdarbu veikšanas izmaksas sedz īpašnieki.
Vai ir uzsākšanas maksa?


Par saviem pakalpojumiem mēs neiekasējam nekādu uzsākšanas maksu. Mēs pirmo samaksu saņemsim tikai tad, kad gūsi pirmos ienākumus. Vienīgie izdevumi, kas varētu rasties uzsākot darbību ir saistīti ar dzīvokļa aprīkojumu. Piemēram, ja Tev nav atbilstoša gultasveļa, mēs varam palīdzēt to iegādāties vai arī piedāvāsim izdevīgu gultasveļas nomas risinājumu no mūsu partneriem.
Cik man jāmaksā nodokļos?


Lielākajā daļā gadījumu šī biznesa ienākumi tiek aplikti ar 10% ienākumu nodokli. Protams, ka mūsu valsts nodokļu politika mēdz mainīties un ir izņēmuma gadījumi, piemēram, ja Tev pieder 10 dzīvokļi. Tomēr lielākajā daļā gadījumu tiktu attiecinātā 10% nodokļa likme no kontā ienākošās summas. Pēc nepieciešamības, palīdzēsim Tev izvēlēties un reģistrēt izdevīgāko uzņēmējdarbības formu.

Sadarbības uzsākšana

Vai es pats varēšu palikt savā īpašumā?


Jā! Uzsākot sadarbību ar mums, Tev tiks radīts tiešsaistes profils, kurā varēsi norādīt, kad pats vēlies izmantot savu īpašumu. Piemēram, ja Tevi grasās apciemot viesi un vēlies izmitināt viņus savā īpašumā, Tu varēsi šos datumus bloķēt tiešaistes profilā. Par šo periodu mēs pakalpojumu maksu neiekasēsim. Vienīgais, kas būs iekļauts nākamajā rēķinā, ir uzkopšana un veļas nomaiņa izmaksas pēc Tavu viesu izbraukšanas. Šī uzkopšanas maksa tiks atrunāta pie sadarbības uzsākšanas.
Kā tiek veikti remontdarbi manā īpašumā?


Visus remontdarbus, kas saistīti ar īpašumu mēs parasti iedalām 2 grupās: 1. Sīkie, neatliekamie remontdarbi; Lai neapgrūtinātu tevi ar muļķīgiem jautājumiem darbības laikā, jau uzsākot sadarbību mēs precizējam remontdarbu sarakstu, izmaksas un limitus. Piemēram, uzsākot sadarbību, mēs vienojamies, ka remontdarbi, kas nepārsniedz 20 EUR mēnesī, tiek veikti nekavējoties un izmaksas tiek pieskaitītas nākamajam rēķinam. Piemēram, izdegusi spuldzīte, kur materiālu izmaksas (spuldzīte) ir 1,49 EUR un darba izmaksa ir 3,68 EUR (par vienas spuldzītes maiņu) tiks pieskaitīta nākamajam rēķinam. Paralēli, tu saņemsiet detalizētu atskaiti par to, kad konstatēts defekts, tā aprakstu un kad tas ticis novērsts (ja nepieciešams, ar foto fiksācijām). 2. Lielie, plānveida remotdarbi. Lielie, jeb plānveida remontdarbi ir tādi darbi, kuru summa pārsniedz to limitu, par kuru esam vienojušies. Piemēram, gadījumā ja pēc vairāku gadu izmantošanas, kāda no sienām būtu jāpārkrāso. Šajā gadījumā mēs sastādīsim rīcības plānu un tāmi no mūsus puses, par darbu veikšanu. Tomēr - ja vēlies, šos darbus veikt pats, to droši vari darīt. Ja Tev šķitīs, ka šī siena vēl pagaidām var pagaidīt, arī tas ir iespējams. Mūsu ziņā ir sniegt ieteikumus, kas var uzlabot īpašuma pārdošanas rezultātus vai stāvokli, bet Tu vienmēr paturi tiesības pieņemt lēmumu pats!
Vai piedāvājat savus pakalpojumus ārpus Rīgas centra?


Lai gan lielākais klientu skaits mums ir tieši Rīgas centrā, mēs piedāvājam arī savus pakalpojumus ārpus tā. Populārākais risinājums ir komunikācijas paka, kurā mēs pārvaldām visu, kas ir saistīts ar komunikāciju, bet Tu parūpējies par uzkopšanu un citiem ar īpašumu saistītiem jautājumiem. Tai pat laikā, arī pilnā viesmīlības paka ir pieejama klientiem Rīgas robežās, kur pakalpojuma maksa var tikt paaugstināta ņemot vērā loģistikas izmaksas.
Vai piedāvājat savus pakalpojumus ārpus Rīgas?


Jā - šados gadījumos mēs piedāvājam komunikācijas pakalpojumus, kas būtiski atvieglo darbu gadījumā, ja vēlies iegūt no pārdošanas, piemēram, vasaras periodā vai neesi pārliecināts par savām svešvalodu zināšanām. Šādos gadījumos mēs radām visu tiešaistes saturu, instrukcijas un apmācām Tevi, ja ir tāda nepieciešamība. Savukārt Tu saņemsi ziņu katru reizi, kad sagaidāms viesu iebraukums vai nepieciešama cita veida iesaiste.
Cik daudz var nopelnīt?


Iespējamo peļņu ietekmē daudz un dažādi faktori, kā piemēram, atrāšanās vieta, dzīvokļa stāvoklis un aprīkojums, ērtības, pieprasījums tirgū utml. Taču, iespējamo peļņu gada ietvaros mēs varam prognozēt pēc īpašuma apskates. Tas, ko varam pateikt - sadarbība ar mums noteikti atvieglos tavu ikdienu, nesamazinot finansiālo ieguvumu!

Piemēri

Dzīvoju ārzemēs, bet divreiz gadā braucu uz Latviju...


Piemērs Jānis strādā ārzemēs, bet divreiz gadā devās garākās brīvdienās uz Latviju. Lai gan Jānim ir savs īpašums, viņš parasti palika viesnīcās, jo bija to izīrējis ilgtremiņā. Turklāt dažkārt Jānim bija jābrauc uz Latviju, jo vecais īrnieks vairs nemaksāja un bija jāmeklē jauns... Bet tagad Jānis savu dzīvokli ir nodevis mūsu vadībā un pie līguma slēgšanas vienojas, ka katru gadu uz Ziemassvētkiem un Jāņiem viņš izmantos dzīvokli pats. Pārējā laikā, dzīvoklis tiek izmantots īstermiņa tirgū tādējādi nodrošinot par 30% vairāk ienākumu nekā Jānis saņēma no ilgtermiņa nomnieka. Papildus Jānis reizēm izmanto iespēju veikt rezervāciju savā profilā mammai, kas arī mēdz braukt uz Rīgu pie ārstiem un tad paliek viņa dzīvoklī.
Vēlos izīrēt dzīvokli, bet paralēli to arī mēģinu pārdot...


Elvīra vēlējās pārdot savu dzīvokli Rīgā, Ausekļa ielā, bet pārdošana ne visai veicas. Izīrēt dzīvokli arī nevarēja, jo īrnieki vēlējās slēgt līgumu vismaz uz gadu un ir pret dzīvokļa apskati katru nedēļu. Uzsākot sadarbību ar mums, Elvīras vēlējās, ka dzīvoklis ir pieejams potenciālajiem pircējiem apskatei katru nedēļu. Pārējā laikā mēs to pardodam īstermiņa tirgū un tādejādi Elvīrai vairs nevajadzētu maksāt par komunālajiem maksājumiem un apkuri no savas kabatas, turklāt katru mēnesi vēl arī iegūt papildus ienākumus. Papildus tam, Elvīra savu dzīvokli tagad var pārdot arī kā naudas plūsmu - potenciālajam pircējam piedāvājot turpināt sadarbību ar mums un iegūt peļņu jau no pirmās dienas, kad īpašums tiek iegādāts.

 
Par mums...

Kopš 2014. gada SIA Bearsleys darbojas īstermiņa un vidēja termiņa apartamentu tirgū. Uzsākot savu darbību, lielākais skaits apartamentu tika piedāvāti Lāčplēša ielā 13, kur arī radās vārds "Bearsleys" kā netiešs tulkojums latviešu tautas eposa "Lāčplēsis" nosaukumam un tā galvenajam varonim. Gadiem ejot, mēs ieguvām arvien jaunu sadarbības partneru uzticību un noslēdzoties 2018. gadam apkalpojām klientus 35 dzīvokļos Vecrīgā, klusajā un tuvajā Rīgas centrā ikdienu uzņemot līdz pat 120 viesiem. 2019. gadā, apspriežot nākotnes ieceres, tika nolemts piedāvāt savus pakalpojumus daudz plašākam klientu lokam, izveidojot profesionālu īres vadības piedāvājumu Latvijā - ĪRESVADĪBA.LV

Mūsu misija

Viedi saimniekot, ar atbildību pret mājokli kā vērtību. Ar prieku un gandarījumu nodrošināt "ceļiniekiem" mājas sajūtu un atbalstu.

Mūsu vīzija

Kļūt par uzticamāko un lielāko īres pārvaldīšanas un viesmīlības uzņēmumu Baltijā!  Nodrošināt sadarbības partneru labklājību, klientu apmierinātību un uzticību, sasniedzot to ar pieredzējušu, priekpilnu un gandarītu komandu. 

Mūsu vērtības

Profesionalitāte, Cilvēki, Ilgtermiņa darbība

BEARSLEYS LOGO

© SIA Bearsleys  2014-2020

Lāčplēša iela 13, Rīga

info@bearsleys.com

+371 29151501